Czystsze powietrze

Zdrowa Gmina

CEIDG

czcionka: AA   kontrast: A A

Ogłoszenia i komunikaty

2017-03-29

Zapoznaj się z nowymi programami Ministra Sportu

Ministerstwo Sportu i Turystyki przygotowało wiele nowych programów, skierowanych do klubów sportowych, organizatorów zawodów i służących polepszeniu sportowej infrastruktury.

M.in. do 21 kwietnia trwa nabór wniosków w programie „Klub”. Jego celem jest wsparcie dla klubów sportowych, szkolących dzieci i młodzież do 18. roku życia. W ofercie ministerstwa znalazły się również działania w ramach programów Sport wszystkich dzieci oraz Programu rozwoju infrastruktury lekkoatletycznej.

Informator MSiT

 « powrót 
Biuletyn Informacji Publicznej Budżet Obywatelski Miasta Biała Podlaska Duża Rodzina Strefa Seniora Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Geoportal Planowanie przestrzenne Zmiana ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach Odnawialne Źródła Energii Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Biała Podlaska Bialska Karta Miejska - bilet elektroniczny Przewodnik turystyczny Fundusze europejskie i krajowe w Białej Podlaskiej Ostrzeżenia dla mieszkańców Konsultacje społeczne Konkursy na realizację zadań publicznych Żłobki w Białej Podlaskiej Placówki wsparcia dziennego
© 2010-2018 Urząd Miasta Biała Podlaska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych.