Czystsze powietrze

Zdrowa Gmina

CEIDG

czcionka: AA   kontrast: A A

Informator

data utworzenia: 2010-03-16

Wykaz stowarzyszeń zarejestrowanych w mieście Biała Podlaska

Wykaz stowarzyszeń zarejestrowanych w mieście Biała Podlaska

Lp.Nazwa organizacjiAdresPrezes/PrzewodniczącyForma prawna/numer wpisu do KRS
1.Automobilklub BialskopodlaskiAl. Jana Pawła II 7Prezes Bogumił Lubański0000040027
2.Bialski Klub LotniczyKonopnickiej 3BPrezes Waldemar Gronastajski0000051028
3.Bialskie Stowarzyszenie KobietPiaskowa 9Prezes Alicja Radzikowska0000208488
4.Bialskopodlaskie Stowarzyszenie JazzoweNiećki 32Prezes Jarosław Michaluk0000022548
5.Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Rozwoju RegionalnegoBema 11Przewodniczący Zarządu Maciej Buczyński0000076446
6.Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Rozwoju UrologiiTerebelska 57-65/126Przewodniczący Henryk Konon0000136326
7.Polskie Towarzystwo Naukowe Aktywności Fizycznej i Zdrowia w Białej PodlaskiejSidorska 59 Prezes Marian Stelmach0000499462
8.Europejskie Stowarzyszenie Kultury BialskiejKościuszki 15Prezes Jacek Jóźwik0000231561
9.Bialskie Stowarzyszenie „JOANNA”Janowska 11GPrezes Joanna Miłkowska0000271942
10.Katolickie Stowarzyszenie „CIVITAS CHRISTIANA” Oddział MiejskiTerebelska 60B/31 Przewodniczący0000028395
11.Bialskopodlaskie Towarzystwo Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „POWRÓT z U”Stacyjna 6Przewodniczący Leszek Skrzypczak0000054824 OPP
12.Klub Abstynenta „KROKUS”Łomaska 79Prezes Zbigniew Dacewicz0000010119
13.Krajowe Stowarzyszenie Egzaminatorów Kandydatów na Kierowców i Kierowców Oddział Biała PodlaskaOrzechowa 60Prezes Kazimierz Dyczkowski0000120311
14.Bialskopodlaskie stowarzyszenie „AMAZONKI”Okopowa 3Przewodnicząca Bożena Grąszko0000013172 OPP
15.Podlaskie Stowarzyszenie „DOBRA SZKOŁA”Francuska 136Prezes Wojciech Łocheński vel Ochnio0000420221
16.Liga Obrony Kraju Oddział RejonowyWarszawska 27Prezes Zbigniew Stefanowicz0000086818 OPP
17.Bialskie Stowarzyszenie Literatów i dziennikarzy „MAKSYMA”Spółdzielcza 4Prezes Zarządu Radosław Płandowski0000480120
18.Naczelna Organizacja Techniczna Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Rada RegionalnaNarutowicza 10Prezes Bogdan Jachimczuk0000017765
19.Niepodległościowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Kolejowa 26Prezes Edward Ćwiczyński0000040853
20.Ogólnopolskie Stowarzyszenie PrzewoźnikówJanowska 66Prezes Jarosław Jakoniuk0000163598
21.Ogólnopolskie Zrzeszenie TransportowcówKolejowa 38APrezes Roman Buksiński0000162950
22.Okręg Polskiego Związku WędkarskiegoKoncertowa 16Prezes Lidosław Starostka0000124121
23.Stowarzyszenie Kultury i Sportu BISHIDOJanowska 82/108Paweł Izdebski0000597184
24.Polski Komitet Pomocy Społecznej Zarząd Okręgowy Warszawska 14Prezes Stanisław Nowak0000041349
25.Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd OddziałuBrzeska 41Przewodnicząca Maria Skonieczna0000109984
26.Polski Związek Głuchych Koło Terenowe Sienkiewicza 1Prezes Bogdan Gdela0000013179 OPP
27.Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Okręg Biała PodlaskaKąpielowa23Prezes Marek Karpiński0000233832
28.Polski Związek Katolicko Społeczny Zarząd Oddziału Brzeska 36Przewodnicząca Grażyna Nazaruk0000117879 OPP
29.Polski Związek Niewidomych KołoKrótka 4Przewodnicząca Teresa Bardak0000007330 OPP
30.Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem UmysłowymOrzechowa 58Przewodnicząca Beata Kania0000162757 OPP
31.Ochotnicze Hufce Pracy Oddział Terenowy Orzechowa 60Przewodniczący Grzegorz Jóźwik0000207447
32.Polskie Towarzystwo Naukowe Kultury FizycznejAkademicka 2Prezes Stefan Litwiniuk0000014237
33.Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej Oddział TerenowyWarszawska 18Przewodnicząca Małgorzata Sacewicz0000114636
34.Stowarzyszenie „DBAMY O MAMY”Hallera 16Prezes Beata Makaruk0000322510
35.Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych Oddział Pocztowa 2Prezes Waldemar Gnatowicz0000157149
36.Bialskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Sprawni Inaczej”Orzechowa 58Prezes Zarządu Joanna Ułasiuk0000463086
37.Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ Koło nr 43Al. 1000-lecia 20Prezes Koła ppłk rez. Artur Artecki0000158391 OPP
38.Ruch Kultury Chrześcijańskiej „ODRODZENIE” KołoBartoszewicza 28Prezes Czesław Sudewicz0000078824 OPP
39.Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Zarząd OkręguWarszawska 12APrzewodnicząca Emilia Tranda-Andrusiuk0000081477 OPP
40.Stowarzyszenie „DEUX-SEVRES-REGION BIAŁA PODLASKA”Warszawska 11Przewodniczący Marian Tomkowicz0000106725
41.Stowarzyszenie Ekologiczne „GEKON”Plac Szkolny Dwór 27Prezes Rafał Derlukiewicz0000158894
42.Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział BialskopodlaskiNarutowicza 10Prezes Robert Antoniewicz0000032870
43.Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych Koło w Białej PodlaskiejPlac Wojska Polskiego 23Prezes Janusz Śliwiński0000043188 OPP
44.Stowarzyszenie „POŁUDNIOWE PODLASIE”Artyleryjska 2Prezes Sławomir Suszczyński0000325144 OPP
45.Podlaskie Stowarzyszenie PrzewoźnikówSidorska 4/6 0000382487
46.Stowarzyszenie Polska w Unii Europejskiej Plac Wolności 12Prezes Małgorzata Mieńko0000088833
47.Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Dzieci I Młodzieży Niepełnosprawnej „RAZEM ŁATWIEJ”Wesoła 21/23Prezes Iwona Jędryczkowska0000232108
48.Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego „SZANSA”Terebelska 57-65 pok 31Przewodnicząca Jolanta Najdychor0000177603
49.Stowarzyszenie Nauczycieli Humanistów „PROWINCJA”Kolejowa 8Prezes Jolanta Kubrak0000038485
50.Stowarzyszenie Rotary Klub Biała Podlaska0000265731
51.Stowarzyszenie „KOŁO BIALCZAN” Kraszewskiego 1Marek Światłowski0000244759
52.Stowarzyszenie Pomocy osobom niepełnosprawnym „PROSTA” Prosta 35Prezes Ewa Kurkowska0000243132
53.Stowarzyszenie Pielęgniarek i Położnych na Rzecz Rozwoju i Doskonalenia Zawodowego NOSTRUMOkopowa 3Przewodnicząca Anna Kaliszuk0000008237
54.Stowarzyszenie Polska Białoruś Oddział Lubelski Narutowicza 10Prezes Tadeusz Kochanowski0000158306
55.Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „PERSPEKTYWA”Janowska 14Prezes Monika Owczaruk0000005295
56.Stowarzyszenie „PRO-ECO DOLINA BUGU”Janowska 58Prezes Bogdan Łęski0000151570
57.Stowarzyszenie Prywatnego Transportu Drogowego „METRO-CAPITOL”Terebelska 60BPrezes Andrzej Jaworski0000182934
58.Stowarzyszenie Prywatnego Transportu Osobowego „BIALTAX” Al.1000-lecia 20Prezes Wojciech Sylwesiuk0000069251
59.Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „AZYL”Olszowa 4Prezes Anna Kempa Korolczuk0000006967 OPP
60.Stowarzyszenie „Demokracja i Samorządność”Przew. Mirosław Radecki0000008889
61.Stowarzyszenie Seniorów Lotnictwa Wojskowego RP Oddział BialskopodlaskiŁomaska 96BPrezes Wiesław Sokołowski0000089806
62.Stowarzyszenie Społecznego Wsparcia i Pomocy Psychopedagogicznej „AMICUS”Waryńskiego 3Prezes Katarzyna Łazowska0000226878
63.Stowarzyszenie Twórców Ludowych Oddział BialskopodlaskiWarszawska 12Prezes Marian Ściseł0000019228
64.Stowarzyszenie „ZDROWE ŻYCIE”Łukaszyńska 19/8Prezes Bogdan Kępka0000225757
65.Związek Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej Koło w Białej PodlaskiejSidorska 93Prezes Mieczysław Goławski 0000159843
66.Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOŁA BEZ BARIERSidorska 30Prezes Marlena Zaciura0000379428 OPP od 2014
67.Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym oraz Młodzieży i Dzieciom o pokrewnych zaburzeniach „WSPÓLNY ŚWIAT”Królowej Jadwigi 9/49Prezes Anna Chwałek0000275016 OPP
68.Towarzystwo Miłośników Podlasia w Białej PodlaskiejWarszawska 12APrzewodniczący Grzegorz Michałowski0000016484
69.Towarzystwo Pomocy Sierotom Dzieciom i Młodzieży NiepełnosprawnejOrzechowa 26/11Prezes Alicja Łagowska0000040902
70.Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział OkręgowyPlac Wolności 2Prezes Stanisława Duklewska0000269216 OPP
71.Ochotnicza Straż Pożarna SidorkiSidorska 136Prezes Arkadiusz Leszczyński0000031174
72.Ochotnicza Straż Pożarna „3” w Białej PodlaskiejSidorska 93Prezes Sebastian Wrzosek0000016114
73.Związek Żołnierzy Wojska Polskiego Koło im. Lotników PodlasiaAl.1000-lecia 28Prezes Rudolf Somerlik0000141267 OPP
74.Powiatowy Związek Drużyn ZHP im. Romana Rogińskiego Plac Wolności 12Komendant Ewa Czyżewska0000282152 OPP
75.Związek Inwalidów Wojennych Zarząd OddziałuAl.1000-lecia 28Prezes Jerzy Barczyński0000108577
76.Stowarzyszenie na rzecz pomocy Zespołowi Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej – „OTWARTE SERCA”Orzechowa 58 Prezes Beata Fiuk0000291381 OPP
77.Związek Represjonowanych Żołnierzy Górników Zarząd OkręguJanowska 3Prezes Zbigniew Czerwonka0000095914
78.Związek Sybiraków OddziałBrzeska 410000053657
79.Związek Strzelecki „STRZELEC”Dokudowska 15St. chor. Tadeusz Mikinnik0000114650
80.Stowarzyszenie sympatyków Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej PodlaskiejSportowa 7Prezes Krzysztof Zając 0000409352
81.Lubelskie Stowarzyszenie Lekarzy Stomatologów LUBELSZCZYZNA RAZEM z/s w Białej PodlaskiejMatejki 1 Prezes Remigiusz Caban0000499010
82.Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Zarząd PowiatowySidorska 93Prezes Mariusz Filipiuk0000116212 OPP
83.Towarzystwo opieki nad zabytkami Oddział PodlaskiNarutowicza 23 bPrezes Cezary Nowogrodzki 0000131582 OPP
84.Stowarzyszenie Zespół Pieśni i Tańca Podlasie Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej PodlaskiejAkademicka 2 Prezes Marian Rzędzicki0000348558
85.Towarzystwo Kultury Teatralnej Oddział BialskiChrobrego 10/18Prezes Anna Stanek0000117062
86.Stowarzyszenie Tradycja i WspółczesnośćProsta 31Katarzyna Pawłowska0000259740
87.Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Sakralnej w Białej PodlaskiejKard. Wyszyńskiego 53/55Prezes Piotr Karwowski 0000010149
88.Stowarzyszenie „ANIOŁY ZWIERZĄT”Orzechowa 37/4Prezes Joanna Sobieszuk0000311457
89.Stowarzyszenie Legion WschodniLotnicza 5/6Mariusz Czyżykowski0000431401
90.Stowarzyszenie Bialskie Centrum Aktywności SpołecznejOkopowa 18-28/41Prezes Łukasz Sokołowski0000429192
91.Stowarzyszenie Rycerzy MaryiLiteracka 31/1Prezes Sławomir Rozwadowski0000474356
92.Bialskie Stowarzyszenie PROMIEŃKosmonautów 11aPrezes Zarządu Violetta Kołodziejczuk0000475853
93.Bialskopodlaskie stowarzyszenie „POWRÓT Z UZALEŻNIEŃ”Stacyjna 6Prezes Leszek Skrzypczak0000493970
94.Stowarzyszenie zespół Tańca Ludowego "BIAWENA"Warszawska 11Prezes Janusz Izbicki0000520740
95.Stowarzyszenie "Klub Motocyklowy Monsters Biała Podlaska"Warszawska 111Prezes Piotr Mieleszczuk0000528015
96.Stowarzyszenie Absolwentów PSWSidorska 95/97Prezes Marek Goździołko0000528042
97.Bialski klub Miłośników Fantastyki BIAŁY KRUKŁukaszyńska 36/2Prezes Paweł Iwaniuk0000534866
98.Stowarzyszenie wspierania edukacji i Sportu "Młodzi na start"Leszczynowa 16Prezes Agnieszka Adamczyk0000543070
99.Krajowy Związek Dzieci Wojny Oddział w Białej Podlaskiejul. Brzeska 41Przewodniczący Zdzisław Greń0000069233
100.Sami Mocni stowarzyszenie chorych na stwardnienie rozsiane i osób dotkniętych chorobami neurodegradacyjnymi ich opiekunów i przyjaciół w Białej PodlaskiejŁomaska 42/1Prezes Andrzej Gładoch0000547787
101.Stowarzyszenie Jednostka strzelecka 2001 Biała PodlaskaBrzozowa 6/4Prezes Paweł Wojtiuk0000547787
102.Polskie stowarzyszenie głuchych i niepełnosprawnych „MOTYL”Francuska 136Prezes Agnieszka Bajbak0000553768
103.Stowarzyszenie „PRZEZ PRYZMAT”Moniuszki 26/8Prezes zarządu Edyta Tyszkiewicz0000612229
104.Stowarzyszenie Wojewódzka Organizacja Świętego MichałaDokudowska 1APrezes Michał Bechta0000638791
105.Stowarzyszenie Biała PozytywkaKraszewskiego 12/1Prezes Renata Stefaniuk0000643009
106.Nadbużański Oddział Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego z siedzibą w Białej PodlaskiejPiaskowa 12/7Przewodnicząca Grażyna Sikora0000645951
107.Lokalna Organizacja Turystyczna „Między Bugiem a Krzną”Brzeska 41Prezes Arkadiusz Misztal0000655752
108.Stowarzyszenie Biała Samorządowa w Białej PodlaskiejKościuszki 26Prezes Zarządu Bogusław Broniewicz0000658203
109.Koło Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych Plac Wolności 10Prezes Wiesława Kozak0000106108

Wykaz stowarzyszeń zwykłych

Lp.NazwaAdresReprezentant
1.Klub Inteligencji Katolickiejul. Brzeska 33APrzewodniczący Edmund Winiarczuk
2.Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie Lecznictwa Zamkniętego Koło przy WSSul. Terebelska 57/65Przewodnicząca Joanna Wojciechowska
3.Polska za króla Sasaul. Wyszyńskiego 20Emil Słowik
4.Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej Rada Powiatowa w Białej PodlaskiejPlac Wolności 12Łukasz Kamiński
5.Stowarzyszenie "Szerszeń” ASG Biała Podlaskaul. Piaskowa 6/18Arkadiusz Popławski
6.Stowarzyszenie Bialski Klub Radiowyul. Armii Krajowej 6Prezes Wiesław Sadownik
7.Stowarzyszenie „Spartan”ul. Brzeska 24Marcin Izdebski
8.Stowarzyszenie „ZIELONA INICJATYWA”ul. Ogrodowa 42Przedstawiciel Agnieszka Brodacka
9.Bialskie Stowarzyszenie Historyczneul. Narutowicza 39Stanisław Romanowski
10.Bialskie Stowarzyszenie Tenisowe WIRUS”Al. Jana Pawła II nr 11/21Eugeniusz Gołub
11.Klub Motocyklowy GROMPl. Wolności 10/2Mirosław Stefaniuk
12.„Husaria” ASG Biała PodlaskaAbramowicza 10Dawid Jakimiuk
13.Obywatelska Akcja "AUTOSTRADA A2" do TerespolaKościuszki 26Bogusław Broniewicz
14.Niezależny instytut Ochrony PrawnejKołychawa 35Dmytro Vorobiov
15.Cannabis House Biała Podlaska Grupa Wsparcia nr 1Kopernika 20/63Przedstawiciel Michał Kossowski

Ewidencja stowarzyszeń zwykłych wpisanych po 20 maja 2016 r.

Wykaz fundacji z siedzibą na terenie miasta Biała Podlaska

Lp.NazwaAdresPrezesNr wpisu KRS
1.Fundacja „Edukacja i Przyszłość”Sidorska 95-97Prezes Leszek Petruczenko0000116961
2.Bialskopodlaska Fundacja EkologicznaNarutowicza 35 APrezes Janusz Bystrzyński0000235909
3.Fundacja SalusWarszawska 14Prezes zarządu Marek Józefczak0000263961
4.Fundacja na rzecz dzieci i osób potrzebujących wsparcia „Przyjazna Dłoń” w Białej PodlaskiejKolejowa 38Prezes Kazimierz Kociuk0000205105
5.Bialskopodlaska Fundacja RozwojuBema 11Prezes Robert Syrytczyk0000367405 2010
6.Fundacja „Wspólny świat”Królowej Jadwigi 9/49Prezes Anna Chwałek 0000378881
7.Fundacja „Kreacja-magia rąk”Glinki 5Prezes Marcin Lubański0000380246
8.Fundacja „Razem lepiej” Oddział w Białej PodlaskiejOrzechowa 60Anna Stolarczuk0000304102
9.Fundacja wspieranie gier umysłowych „Integra”Kolonia francuska 29Paweł Łuć0000395877
10.Fundacja „Nowy dzień”Łukaszyńska 13/7Marzena Chwedoruk0000372280
11.Fundacja Miejski Inkubator PrzedsiębiorczościPlater 6Prezes Zarządu Marcin Maciejuk0000400496
12.Fundacja Grzegorza Biereckiego „Kocham Podlasie”Francuska 136Prezes Marzena Bierecka0000407640
13.Fundacja „Razem więcej”Batorego 12/25prezes Mariusz Kozioł0000417933
14.Fundacja „Ojczyzna Orła Białego”Sidorska 101a/13prezes Halina Sakalova0000446514
15.Fundacja wspierania najmłodszych BIEDRONECZKAWarszawska 14Prezes Agnieszka Ślósarska0000475075
16.Fundacja TEMIDABrzeska 32Prezes Elżbieta Szołucha0000480590
17.Fundacja KURS NA MŁOŚĆSidorska 2KPrezes Marta Bystrzyńska0000493845
18.Fundacja "Dziesięć Talentów"Brzeska 105Prezes Szymon Chalinomiuk0000522513
19.Fundacja na rzecz dzieci i młodzieży przewlekle chorych i po transplantacji narządów FOR LIFESidorska 101 lok. 5Prezes Aneta Krawczyk0000534483
20.Fundacja "100 PROCENT"Księcia Witolda 21/8Prezes zarządu Maciej Hetmańczyk0000538752
21.Fundacja „Spróbuj Ponownie z Nami”Księcia Witolda 19/18Prezes Wysocka Ligia0000539727
22Fundacja „GUARDIAN”Piaskowa 6/18Prezes Arkadiusz Popławski0000580433
23.Fundacja „WCZORAJ DLA JUTRA”Kościuszki 11/8Prezes Marcin Janakowski0000599717
24.Fundacja „MEDIATON FOR EDUCATION”Rejtana 3CPrezes Emmy Irobi0000601818
25.Fundacja Promocji Kultury i Edukacji im. Jerzego IlliniczaZgoda 8Prezes Cezary Nowogrodzki0000616383
Biuletyn Informacji Publicznej Budżet Obywatelski Miasta Biała Podlaska Duża Rodzina Strefa Seniora Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Geoportal Planowanie przestrzenne Odnawialne Źródła Energii Zmiana ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Biała Podlaska Bialska Karta Miejska - bilet elektroniczny Przewodnik turystyczny Fundusze europejskie i krajowe w Białej Podlaskiej Komunikaty Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Konsultacje społeczne Konkursy na realizację zadań publicznych Żłobki w Białej Podlaskiej Placówki wsparcia dziennego
© 2010-2017 Urząd Miasta Biała Podlaska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych.