Zdrowa Gmina

CEIDG

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Aplikacja mobilna Moja Komenda

Czystsze powietrze

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Biała Podlaska

czcionka: AA   kontrast: A A

Ogłoszenia i komunikaty

2019-05-24

Ogłoszenie o konkursie ofert na sprzedaż drewna pozyskanego z wycinki drzew z nieruchomości stanowiących własność Gminy Miejskiej Biała Podlaska

2019-05-21

Internetowe Konto Pacjenta

Ministerstwo Zdrowia wraz z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w ramach projektu udostępniło usługę dla obywateli – Internetowe Konto Pacjenta (IKP). IKP jest internetową aplikacją dostępną pod linkiem pacjent.gov.pl, dzięki której w łatwy, szybki i bezpieczny sposób można odnaleźć informacje o swoich danych medycznych, które dotychczas były rozproszone w różnych miejscach.

więcej »

2019-05-17

Konkurs na stanowiska dyrektorów zespołów szkół prowadzonych przez Miasto Biała Podlaska

Najniższe w Polsce stawki podatku od środków transportowych

2019-05-11

Wybory ławników na kadencję 2020-2023

Z końcem 2019 r. upływa kadencja dotychczasowych ławników. W związku tym Prezes Sądu Okręgowego w Lublinie zwrócił się do Rady Miasta Biała Podlaska o dokonanie naboru kandydatów na ławników i wybranie do Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej 32 ławników, w tym 16 do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy.

więcej »

2019-05-10

Rekrutacja uzupełniająca do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2019/2020

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli samorządowych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpocznie się 20 maja 2019 r. i będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego, zgodnie z harmonogramem.

więcej »

2019-05-06

2019-03-29

Prezydent Miasta oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszają na wykłady "Akademii Świadomości Społecznej"

2019-03-20

Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej lub jej świadkiem – zadzwoń!

OGÓLNOPOLSKIE POGOTOWIE
DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE
„NIEBIESKA LINIA”

800 12 00 02

Telefon jest bezpłatny i jest czynny całą dobę
www.niebieskalinia.info
e-mail: niebieskalinia@niebieskalinia.info
skype: pogotowie.niebieska.linia (również w języku migowym)

Pamiętaj, że przemoc nie skończy się sama.
Specjaliści z Pogotowia „Niebieska linia” mogą Ci pomóc.
Zadzwoń!

2019-02-04

Informacja o punktach nieodpłatnej pomocy prawnej

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk informuje, że od 2 stycznia 2019 r. w Białej Podlaskiej funkcjonują dwa punkty, w których udzielana jest nieodpłatna pomoc prawna.

więcej »

Biuletyn Informacji Publicznej Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 Budżet Obywatelski Miasta Biała Podlaska Duża Rodzina Strefa Seniora Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Geoportal Planowanie przestrzenne Odnawialne Źródła Energii Zmiana ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach Mikroporady Bialska Karta Miejska - bilet elektroniczny Przewodnik turystyczny Fundusze europejskie i krajowe w Białej Podlaskiej Ostrzeżenia dla mieszkańców Konsultacje społeczne Konkursy na realizację zadań publicznych Żłobki w Białej Podlaskiej Placówki wsparcia dziennego
Klauzule informacyjne ochrony danych osobowych
© 2010-2019 Urząd Miasta Biała Podlaska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych.