Czystsze powietrze

Zdrowa Gmina

CEIDG

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Aplikacja mobilna Moja Komenda

czcionka: AA   kontrast: A A

Gospodarka i biznes

data utworzenia: 2010-01-19

Ulgi i zwolnienia dla inwestorów

Szanowni Państwo,

30 stycznia Rada Miasta Biała Podlaska przyjęła uchwałę zmieniającą roczne stawki podatku od środków transportowych. Wysokość tych stawek została określona na najniższym dopuszczalnym poziomie wynikającym z obwieszczenia Ministra Finansów z dnia 10 października 2014 r. w sprawie stawek podatku od środków transportowych obowiązujących w 2015 r.. Ich wysokość wynosi odpowiednio 1.381,13 zł od dwuosiowych ciągników siodłowych i balastowych oraz 921,50 zł od trzyosiowych przyczep i naczep.

Uchwała wychodzi naprzeciw oczekiwaniom podatników działających w sektorze transportu i uwzględnia aktualną trudną sytuację gospodarczą. Jest również formą zachęty dla przedsiębiorców do optymalizacji kosztów utrzymania floty pojazdów.

Istotną nowością jest utworzenie dedykowanego stanowiska obsługi. Dzięki temu załatwienie spraw związanych z rejestracją odbędzie się błyskawicznie i profesjonalnie.

Uchwała z dnia 19 listopada 2012 w sprawie określenia wysokości rocznytch stawek podatku od środków transportowych

Uchwała z dnia 30 stycznia 2015 zmieniająca uchwałę w sprawie określenia wysokości rocznych stawek podatku od środków transportowych

Biuletyn Informacji Publicznej Budżet Obywatelski Miasta Biała Podlaska Duża Rodzina Strefa Seniora Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Geoportal Planowanie przestrzenne Odnawialne Źródła Energii Zmiana ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Biała Podlaska Bialska Karta Miejska - bilet elektroniczny Przewodnik turystyczny Fundusze europejskie i krajowe w Białej Podlaskiej Ostrzeżenia dla mieszkańców Konsultacje społeczne Konkursy na realizację zadań publicznych Żłobki w Białej Podlaskiej Placówki wsparcia dziennego
Klauzule informacyjne ochrony danych osobowych
© 2010-2018 Urząd Miasta Biała Podlaska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych.