Czystsze powietrze

Zdrowa Gmina

CEIDG

czcionka: AA   kontrast: A A

Wyniki głosowań

data utworzenia: 2014-12-08

Wyniki głosowań na sesji Rady Miasta w dniu 5 grudnia 2014

Uchwała Nr II/3/14 w sprawie ustalenia wynagrodzenia Prezydenta Miasta Biała Podlaska

Uchwała Nr II/4/14 w sprawie powołania stałych Komisji Rady oraz wyboru przewodniczących Komisji i ich zastępców

Wybór przewodniczących i zastępców Komisji:

Komisja Rewizyjna
Stefan Konarski - przewodniczący
Sławomir Potocki - zastępca

Komisja Rozwoju Gospodarczego i Budżetu
Marek Kuraś - przewodniczący
Marcin Izdebski - zastępca

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Karol Sudewicz - przewodniczący
Alicja Łagowska - zastępca

Komisja Spraw Społecznych i Zdrowia
Henryk Grodecki - przewodniczący
Małgorzata Zubkowicz–Demczuk - zastępca

Komisja Gospodarki Przestrzennej i Urbanistyki
Wojciech Romaniuk - przewodniczący
Michał Litwiniuk - zastępca

Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
Robert Woźniak - przewodniczący
Eliasz Iwan - zastępca

Uchwała Nr II/3/14 w sprawie ustalenia wynagrodzenia Prezydenta Miasta Biała Podlaska

ImięNazwiskoStanowiskoGłos
HenrykChmielz-ca przewodniczącegoza
WaldemarGodlewskiradnyza
HenrykGrodeckiradnyza
EliaszIwanradnyza
MarcinIzdebskiradnyza
MałgorzataKiecradnaza
StefanKonarskiradnyza
MarekKuraśradnyza
DariuszLitwiniukprzewodniczącyza
MichałLitwiniukradnyza
AlicjaŁagowskaradnaza
MariuszMichalczukradnyza
HalinaMincewiczradnaza
Kazimierz StanisławNowakradnyza
StefanParafiniukradnyza
SławomirPotockiradnyza
WojciechRomaniukradnyza
JerzySadowskiradnyza
WojciechSosnowskiz-ca przewodniczącegoza
KarolSudewiczradnyza
RobertWoźniakradnyza
MałgorzataZubkowicz-Demczukradnaza

Głosów ZA: 22
Głosów PRZECIW: 0
Głosów WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0

Uchwała Nr II/4/14 w sprawie powołania stałych Komisji Rady oraz wyboru przewodniczących Komisji i ich zastępców

ImięNazwiskoStanowiskoGłos
HenrykChmielz-ca przewodniczącegoza
WaldemarGodlewskiradnyza
HenrykGrodeckiradnyza
EliaszIwanradnyza
MarcinIzdebskiradnyza
MałgorzataKiecradnaza
StefanKonarskiradnyza
MarekKuraśradnyza
DariuszLitwiniukprzewodniczącyza
MichałLitwiniukradnyza
AlicjaŁagowskaradnaza
MariuszMichalczukradnyza
HalinaMincewiczradnaza
Kazimierz StanisławNowakradnyza
StefanParafiniukradnyza
SławomirPotockiradnyza
WojciechRomaniukradnyza
JerzySadowskiradnyza
WojciechSosnowskiz-ca przewodniczącegoza
KarolSudewiczradnyza
RobertWoźniakradnyza
MałgorzataZubkowicz-Demczukradnaza

Głosów ZA: 22
Głosów PRZECIW: 0
Głosów WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0

Wybór Stefana Konarskiego na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

ImięNazwiskoStanowiskoGłos
HenrykChmielz-ca przewodniczącegoza
WaldemarGodlewskiradnyza
HenrykGrodeckiradnyza
EliaszIwanradnyza
MarcinIzdebskiradnyza
MałgorzataKiecradnaza
StefanKonarskiradnyza
MarekKuraśradnyza
DariuszLitwiniukprzewodniczącyza
MichałLitwiniukradnyza
AlicjaŁagowskaradnaza
MariuszMichalczukradnyza
HalinaMincewiczradnaza
Kazimierz StanisławNowakradnyza
StefanParafiniukradnyza
SławomirPotockiradnyza
WojciechRomaniukradnyza
JerzySadowskiradnyza
WojciechSosnowskiz-ca przewodniczącegoza
KarolSudewiczradnyza
RobertWoźniakradnyza
MałgorzataZubkowicz-Demczukradnaza

Głosów ZA: 22
Głosów PRZECIW: 0
Głosów WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0

Wybór Sławomira Potockiego na zastępcę przewodniczącego Komisji Rewizyjnej

ImięNazwiskoStanowiskoGłos
HenrykChmielz-ca przewodniczącegoza
WaldemarGodlewskiradnyza
HenrykGrodeckiradnyza
EliaszIwanradnyza
MarcinIzdebskiradnyza
MałgorzataKiecradnaza
StefanKonarskiradnyza
MarekKuraśradnyza
DariuszLitwiniukprzewodniczącyza
MichałLitwiniukradnyza
AlicjaŁagowskaradnaza
MariuszMichalczukradnyza
HalinaMincewiczradnaza
Kazimierz StanisławNowakradnyza
StefanParafiniukradnyza
SławomirPotockiradnyza
WojciechRomaniukradnyza
JerzySadowskiradnyza
WojciechSosnowskiz-ca przewodniczącegoza
KarolSudewiczradnyza
RobertWoźniakradnyza
MałgorzataZubkowicz-Demczukradnaza

Głosów ZA: 22
Głosów PRZECIW: 0
Głosów WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0

Wybór Marka Kurasia na przewodniczącego Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu

ImięNazwiskoStanowiskoGłos
HenrykChmielz-ca przewodniczącegoza
WaldemarGodlewskiradnyza
HenrykGrodeckiradnyza
EliaszIwanradnyza
MarcinIzdebskiradnyza
MałgorzataKiecradnaza
StefanKonarskiradnyza
MarekKuraśradnyza
DariuszLitwiniukprzewodniczącyza
MichałLitwiniukradnyza
AlicjaŁagowskaradnaza
MariuszMichalczukradnyza
HalinaMincewiczradnaza
Kazimierz StanisławNowakradnyza
StefanParafiniukradnyza
SławomirPotockiradnyza
WojciechRomaniukradnyza
JerzySadowskiradnyza
WojciechSosnowskiz-ca przewodniczącegoza
KarolSudewiczradnyza
RobertWoźniakradnyza
MałgorzataZubkowicz-Demczukradnaza

Głosów ZA: 22
Głosów PRZECIW: 0
Głosów WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0

Wybór Marcina Izdebskiego na zastępcę przewodniczącego Komisji Rozwoju Gospodarczego i Budżetu

ImięNazwiskoStanowiskoGłos
HenrykChmielz-ca przewodniczącegoza
WaldemarGodlewskiradnyza
HenrykGrodeckiradnyza
EliaszIwanradnyza
MarcinIzdebskiradnyza
MałgorzataKiecradnaza
StefanKonarskiradnyza
MarekKuraśradnyza
DariuszLitwiniukprzewodniczącyza
MichałLitwiniukradnyza
AlicjaŁagowskaradnaza
MariuszMichalczukradnyza
HalinaMincewiczradnaza
Kazimierz StanisławNowakradnyza
StefanParafiniukradnyza
SławomirPotockiradnyza
WojciechRomaniukradnyza
JerzySadowskiradnyza
WojciechSosnowskiz-ca przewodniczącegoza
KarolSudewiczradnyza
RobertWoźniakradnyza
MałgorzataZubkowicz-Demczukradnaza

Głosów ZA: 22
Głosów PRZECIW: 0
Głosów WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0

Wybór Karola Sudewicza na przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury i Sportu

ImięNazwiskoStanowiskoGłos
HenrykChmielz-ca przewodniczącegoza
WaldemarGodlewskiradnyza
HenrykGrodeckiradnyza
EliaszIwanradnyza
MarcinIzdebskiradnyza
MałgorzataKiecradnaza
StefanKonarskiradnyza
MarekKuraśradnyza
DariuszLitwiniukprzewodniczącyza
MichałLitwiniukradnyza
AlicjaŁagowskaradnaza
MariuszMichalczukradnyza
HalinaMincewiczradnaza
Kazimierz StanisławNowakradnyza
StefanParafiniukradnyza
SławomirPotockiradnyza
WojciechRomaniukradnyza
JerzySadowskiradnyza
WojciechSosnowskiz-ca przewodniczącegoza
KarolSudewiczradnywstrzymuje się
RobertWoźniakradnyza
MałgorzataZubkowicz-Demczukradnaza

Głosów ZA: 21
Głosów PRZECIW: 0
Głosów WSTRZYMUJĘ SIĘ: 1

Wybór Alicji Łagowskiej na zastępcę przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury i Sportu

ImięNazwiskoStanowiskoGłos
HenrykChmielz-ca przewodniczącegoza
WaldemarGodlewskiradnywstrzymuje się
HenrykGrodeckiradnyza
EliaszIwanradnyza
MarcinIzdebskiradnyza
MałgorzataKiecradnaza
StefanKonarskiradnyza
MarekKuraśradnyza
DariuszLitwiniukprzewodniczącyza
MichałLitwiniukradnyza
AlicjaŁagowskaradnawstrzymuje się
MariuszMichalczukradnyprzeciw
HalinaMincewiczradnaza
Kazimierz StanisławNowakradnywstrzymuje się
StefanParafiniukradnyza
SławomirPotockiradnyza
WojciechRomaniukradnyza
JerzySadowskiradnyza
WojciechSosnowskiz-ca przewodniczącegoza
KarolSudewiczradnyza
RobertWoźniakradnyza
MałgorzataZubkowicz-Demczukradnaza

Głosów ZA: 18
Głosów PRZECIW: 1
Głosów WSTRZYMUJĘ SIĘ: 3

Wybór Henryka Grodeckiego na przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych i Zdrowia

ImięNazwiskoStanowiskoGłos
HenrykChmielz-ca przewodniczącegoza
WaldemarGodlewskiradnyza
HenrykGrodeckiradnywstrzymuje się
EliaszIwanradnyza
MarcinIzdebskiradnyza
MałgorzataKiecradnaza
StefanKonarskiradnyza
MarekKuraśradnyza
DariuszLitwiniukprzewodniczącyza
MichałLitwiniukradnyza
AlicjaŁagowskaradnaza
MariuszMichalczukradnyza
HalinaMincewiczradnaza
Kazimierz StanisławNowakradnyza
StefanParafiniukradnyza
SławomirPotockiradnyza
WojciechRomaniukradnyza
JerzySadowskiradnyza
WojciechSosnowskiz-ca przewodniczącegoza
KarolSudewiczradnyza
RobertWoźniakradnyza
MałgorzataZubkowicz-Demczukradnaza

Głosów ZA: 21
Głosów PRZECIW: 0
Głosów WSTRZYMUJĘ SIĘ: 1

Wybór Małgorzaty Zubkowicz-Demczuk na zastępcę przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych i Zdrowia

ImięNazwiskoStanowiskoGłos
HenrykChmielz-ca przewodniczącegoza
WaldemarGodlewskiradnyza
HenrykGrodeckiradnyza
EliaszIwanradnyza
MarcinIzdebskiradnyza
MałgorzataKiecradnaza
StefanKonarskiradnyza
MarekKuraśradnyza
DariuszLitwiniukprzewodniczącyza
MichałLitwiniukradnyza
AlicjaŁagowskaradnaza
MariuszMichalczukradnyza
HalinaMincewiczradnaza
Kazimierz StanisławNowakradnyza
StefanParafiniukradnyza
SławomirPotockiradnyza
WojciechRomaniukradnyza
JerzySadowskiradnyza
WojciechSosnowskiz-ca przewodniczącegoza
KarolSudewiczradnyza
RobertWoźniakradnyza
MałgorzataZubkowicz-Demczukradnaza

Głosów ZA: 22
Głosów PRZECIW: 0
Głosów WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0

Wybór Wojciecha Romaniuka na przewodniczącego Gospodarki Przestrzennej i Urbanistyki

ImięNazwiskoStanowiskoGłos
HenrykChmielz-ca przewodniczącegoza
WaldemarGodlewskiradnyza
HenrykGrodeckiradnyza
EliaszIwanradnyza
MarcinIzdebskiradnyza
MałgorzataKiecradnaza
StefanKonarskiradnyza
MarekKuraśradnyza
DariuszLitwiniukprzewodniczącyza
MichałLitwiniukradnyza
AlicjaŁagowskaradnaza
MariuszMichalczukradnyza
HalinaMincewiczradnaza
Kazimierz StanisławNowakradnyza
StefanParafiniukradnyza
SławomirPotockiradnyza
WojciechRomaniukradnywstrzymuje się
JerzySadowskiradnyza
WojciechSosnowskiz-ca przewodniczącegoza
KarolSudewiczradnyza
RobertWoźniakradnyza
MałgorzataZubkowicz-Demczukradnaza

Głosów ZA: 21
Głosów PRZECIW: 0
Głosów WSTRZYMUJĘ SIĘ: 1

Wybór Michała Litwiniuka na zastępcę przewodniczącego Komisji Gospodarki Przestrzennej i Urbanistyki

ImięNazwiskoStanowiskoGłos
HenrykChmielz-ca przewodniczącegoza
WaldemarGodlewskiradnyza
HenrykGrodeckiradnyza
EliaszIwanradnyza
MarcinIzdebskiradnyza
MałgorzataKiecradnaza
StefanKonarskiradnyza
MarekKuraśradnyza
DariuszLitwiniukprzewodniczącyza
MichałLitwiniukradnyza
AlicjaŁagowskaradnaza
MariuszMichalczukradnyza
HalinaMincewiczradnaza
Kazimierz StanisławNowakradnyza
StefanParafiniukradnyza
SławomirPotockiradnyza
WojciechRomaniukradnyza
JerzySadowskiradnyza
WojciechSosnowskiz-ca przewodniczącegoza
KarolSudewiczradnyza
RobertWoźniakradnyza
MałgorzataZubkowicz-Demczukradnaza

Głosów ZA: 22
Głosów PRZECIW: 0
Głosów WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0

Wybór Roberta Woźniaka na przewodniczącego Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

ImięNazwiskoStanowiskoGłos
HenrykChmielz-ca przewodniczącegoza
WaldemarGodlewskiradnyza
HenrykGrodeckiradnyza
EliaszIwanradnyza
MarcinIzdebskiradnyza
MałgorzataKiecradnaza
StefanKonarskiradnyza
MarekKuraśradnyza
DariuszLitwiniukprzewodniczącyza
MichałLitwiniukradnyza
AlicjaŁagowskaradnaza
MariuszMichalczukradnyza
HalinaMincewiczradnaza
Kazimierz StanisławNowakradnyza
StefanParafiniukradnyza
SławomirPotockiradnyza
WojciechRomaniukradnyza
JerzySadowskiradnyza
WojciechSosnowskiz-ca przewodniczącegoza
KarolSudewiczradnyza
RobertWoźniakradnyza
MałgorzataZubkowicz-Demczukradnaza

Głosów ZA: 22
Głosów PRZECIW: 0
Głosów WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0

Wybór Eliasza Iwana na zastępcę przewodniczącego Komisji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

ImięNazwiskoStanowiskoGłos
HenrykChmielz-ca przewodniczącegoza
WaldemarGodlewskiradnyza
HenrykGrodeckiradnyza
EliaszIwanradnyza
MarcinIzdebskiradnyza
MałgorzataKiecradnaza
StefanKonarskiradnyza
MarekKuraśradnyza
DariuszLitwiniukprzewodniczącyza
MichałLitwiniukradnyza
AlicjaŁagowskaradnaza
MariuszMichalczukradnyza
HalinaMincewiczradnaza
Kazimierz StanisławNowakradnyza
StefanParafiniukradnyza
SławomirPotockiradnyza
WojciechRomaniukradnyza
JerzySadowskiradnyza
WojciechSosnowskiz-ca przewodniczącegoza
KarolSudewiczradnyza
RobertWoźniakradnyza
MałgorzataZubkowicz-Demczukradnaza

Głosów ZA: 22
Głosów PRZECIW: 0
Głosów WSTRZYMUJĘ SIĘ: 0

Biuletyn Informacji Publicznej Budżet Obywatelski Miasta Biała Podlaska Duża Rodzina Strefa Seniora Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Geoportal Planowanie przestrzenne Odnawialne Źródła Energii Zmiana ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Biała Podlaska Bialska Karta Miejska - bilet elektroniczny Przewodnik turystyczny Fundusze europejskie i krajowe w Białej Podlaskiej Komunikaty Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Konsultacje społeczne Konkursy na realizację zadań publicznych Żłobki w Białej Podlaskiej Placówki wsparcia dziennego
© 2010-2017 Urząd Miasta Biała Podlaska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych.