Czystsze powietrze

Zdrowa Gmina

CEIDG

czcionka: AA   kontrast: A A

Kultura i sport

data utworzenia: 2010-02-04

Kluby i stowarzyszenia sportowe

kluby sportowe

Nazwa Siedziba Dyscypliny Prezes Tel.
Klub Sportowo-Rekreacyjny "TKKF Krzna" ul. Spółdzielcza 4 rekreacja Jolanta Danielewicz 83 3432974
Bialski Klub Karate Kyokushin ul. Francuska 38 karate kyokushin Ariel Miszkiniuk
Miejski Klub Sportowy "Podlasie" (Wpis w KRS) ul. M. J. Piłsudskiego 38 piłka nożna chłopców i mężczyzn Janusz Daniluk 83 3432246
Międzyszkolny Klub Sportowy "ŻAK" ul. M. J. Piłsudskiego 38 lekka atletyka, pływanie, akrobatyka sportowa, taekwon-do Waldemar Wiśniowski 83 3433253
Bialski Klub Sportowy "GEM" ul. Narutowicza 64a tenis ziemny Lugowski Tomasz 83 3113039
Klub Sportowy AZS-AWF Zamiejscowy Wydział Wychowania Fizycznego ul. Akademicka 2 lekka atletyka, pływanie, piłka siatkowa, koszykowa, ręczna, nożna, podnoszenie ciężarów, gimnastyka Mariusz Lichota 83 3428774
Klub Sportowy Zakład Karny ul. Prosta 33 siatkówka mężczyzn Cezary Zawadzki 83 3426744
Klub Szachowy "MOK 64" ul. Warszawska 11 szachy Krzysztof Klimaszewski 515696323
Miejski Klub Sportowy "Bialska Liga Szóstek Piłkarskich" ul. Poziomkowa 16 piłka nożna mężczyzn Mariusz Michalczuk 604 796 130
Klub Sportowy Wushu ul. Orzechowa 34 sztuki walki Sergiej Nikitin 503 766 599
Klub Sportowy KSRED Sielczyk ul. Sielczyk 4A piłka nożna Robert Tarkowski 601 211 936
Bialski Klub Rowerowy ul. Warszawska 11 klub rowerowy Sowa Jakub 784 023 775
Klub Biegacza „BIAŁA BIEGA” ul. Stacyjna 4a lekka atletyka Grzegorz Siciński 501305677
Bialskie Stowarzyszenie Koszykówki "KADET" przy ZWWF ul. Akademicka 2 piłka koszykowa Janusz Zieliński 83 3428700

uczniowskie kluby sportowe

Nazwa Siedziba Dyscypliny Prezes Tel.
Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka" Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Narutowicza 41 zajęcia rekreacyjne Dariusz Denicki 83 3438014
Szkolny Klub Sportowy "Szóstka" Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ul. Leszczynowa 16 piłka siatkowa dziewcząt Tadeusz Kucharuk 83 3426951
Uczniowski Klub Sportowy "Technik" Zespół Szkół Zawodowych nr 2 ul. Brzeska 71 zajęcia rekreacyjne Adrian Jankiewicz 83 3422802
Uczniowski Klub Sportowy "FUKS" Zespół Szkół Zawodowych nr 3 ul. Brzeska 156 /OHP/ zajęcia rekreacyjne Waldemar Golanko 83 3432761
Uczniowski Klub Sportowy "Olimpia" Szkoła Podstawowa nr 3 ul. Sportowa 7 piłka koszykowa, taekwon-do, piłka nożna Kinga Dylawerska-Wójtowicz 83 3438037
Uczniowski Klub Sportowy "Orlik-2" Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Akademicka 8 piłka nożna chłopców, koszykowa dziewcząt Rafał Wlizło 83 3433320
Akademia Piłkarska "Top 54" Szkoła Podstawowa nr 5 i Publiczne Gimnazjum nr 4 ul. Sidorska 30 piłka ręczna chłopców, piłka nożna chłopców, korfball, cheerleaders Dariusz Magier 83 3433767
Uczniowski Klub Sportowy "Jagiellończyk" Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Z. Augusta 2 piłka nożna, lekka atletyka, gimnastyka, siatkówka dziewcząt Wojciech Bołtowicz 83 3442826
Uczniowski Klub Sportowy "Catholicum" Katolickie Liceum Ogólnokształcące ul. Kard. S. Wyszynskiego 53/55 kulturystyka, żeglarstwo Artur Chomiuk 83 3440369
Uczniowski Klub Sportowy "Serbinów" Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ul. Leszczynowa 16 piłka siatkowa chłopców Maciej Sobieraj 83 3426951
Uczniowski Klub Sportowy "Trójka" Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 (Publiczne Gimnazjum nr 3) ul. Narutowicza 39 zajęcia rekreacyjne, cheerlieaders Agnieszka Sokolnicka 83 3441854
Uczniowski Klub Sportowy "Platerzanka" Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 (II Liceum Ogólnokształcące) ul. Narutowicza 39 zajęcia rekreacyjne Małgorzata Kaczmarczyk 83 3433227
Uczniowski Klub Sportowy Tańca Towarzyskiego "TEP" Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 ul. Leszczynowa 16 taniec towarzyski Marzena Leszczynska 83 3426951
Uczniowski Klub Sportowy "Kraszak" I Liceum Ogólnokształcące ul. Kraszewskiego 1 piłka ręczna chłopców, koszykówka Przemysław Olesiejuk 83 3432801
Uczniowski Klub Sportowy "TATAMI" Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 ul. Narutowicza 39 wykreślono z ewidencji
Uczniowski Klub Sportowy "Czwórka" Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Moniuszki 35 wykreślono z ewidencji
Uczniowski Klub Sportowy "Pionier" Panstwowa Wyższa Szkoła Zawodowa ul. Sidorska 102 piłka nożna dziewcząt Antoni Toczek 83 3426530
Uczniowski Klub Sportowy "Piątka Plus" Szkoła Podstawowa nr 5 ul. Sidorska 30 piłka nożna chłopców, piłka ręczna chłopców, bilard Waldemar Jakubaszek 83 3433767
Uczniowski Klub Sportowy "IFLO" IV Liceum Ogólnokształcące ul. Akademicka 8a koszykówka, gimnastyka taneczna Andrzej Chwedoruk 83 3435071
Uczniowski Klub Sportowy Brazylijskiego Jiu Jitsu ul. Reformacka 1-3 sztuki walki Prezes Łukasz Grochowski 519 389 783

stowarzyszenia sportowe

Nazwa Adres Prezes/Kierownik Tel.
Bialski Szkolny Związek Sportowy ul. Piłsudskiego 38 Maciej Kosik/Stanisław Polaczuk 83 3433253
Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej ul. Piłsudskiego 38 Witold Wójtowicz 83 3431529
Bialskopodlaskie Towarzystwo Tenisowe ul. Brzeska 23 Stefan Karasiński
Okręgowy Związek Strzelectwa Sportowego ul. Warszawska 27 Józef Kowalenko
Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe ul. Piłsudskiego 38 Arkadiusz Maksymiuk
Biuletyn Informacji Publicznej Budżet Obywatelski Miasta Biała Podlaska Duża Rodzina Strefa Seniora Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Geoportal Planowanie przestrzenne Odnawialne Źródła Energii Zmiana ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Miasta Biała Podlaska Bialska Karta Miejska - bilet elektroniczny Przewodnik turystyczny Fundusze europejskie i krajowe w Białej Podlaskiej Komunikaty Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Konsultacje społeczne Konkursy na realizację zadań publicznych Żłobki w Białej Podlaskiej Placówki wsparcia dziennego
© 2010-2017 Urząd Miasta Biała Podlaska. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ta strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych.